Hakkımızda

Bir yaşam alanın ihtiyacı olan tasarımlar ...

2010 yılında doğan Beyza Mutfak, +10 yıllık geçmişe sahip bir ticari firmanın gücü, tecrübesi ve vizyonu ile hareket eden, genç ve dinamik bir markadır.

Modüler mobilya tasarımında kalite hayatına başlayan Beyza Mutfak, son teknoloji makine yatırımlarımızla birlikte yeni bir iş modeli ve pazarlama anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında istikrarlı şekilde büyüyor.

Sadece kendi kulvarımızdaki ürünlere odaklanarak, gerek markalı gerekse OEM olarak; yalnız yurtiçine değil yurtdışına da satış yapan, prestijli projelerde yer alan ve asıl olarak yaygın bir bayi ağına sahip uluslararası bir organizasyon oluşturmaktır.

Kalite, firmamız açısından tartışmasız en önemli unsurdur. En kaliteli ürünleri ortaya çıkarabilmek adına; tüm hammaddelerimizi, sarf malzemelerimizi ve aksesuarlarımızı titizlikle seçmekteyiz. Mdf’den menteşesine, kenar bandından, boyasına dek insan sağlığı açısından güvenilir belgeli ürünleri ve sektörde öncü olan, kalitesini kanıtlamış markaları tercih etmekteyiz. Beyza Mutfak’ın kalite konusuna bakışı sadece nihai ürün ile sınırlı değildir. Ürünlerimiz paketlenip müşterilerimize teslim edilene dek; üretim sürecinin her aşamasında sürdürülebilir kaliteyi sağlamak adına, iyileştirme çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz.

karacabey-mutfakci
Üretim hattımızda bulunan ana makinalarımızın tamamı son teknolojiye sahip markalar ile çalışmaktayız.

Kapılarınız Mutluluğa Açılsın

Evinize stil katan tasarımlar ...

Tavşanlı Mah. Bursa Cad. 53/A 16700 Karacabey/Bursa, Türkiye
P.tesi - C.tesi : 08:30 – 18:00

Kampanyalardan haberdar olun...

Her ay doğrudan gelen kutunuza gönderilen en son Mobilya haberleri, makaleleri ve kaynakları için …

Tavşanlı Mah. Bursa Cad. 53/A 16700 Karacabey/Bursa, Türkiye
P.tesi - C.tesi : 08:30 – 18:00

Copyrights © 2024 BEYZA MUTFAK ® - Bursa Web Tasarım By WEBKOD ®